Nie tak dawno pisaliśmy Wam o tym, że małżeństwo Kingi i Piotra będzie przeżywać kryzys, dojdzie do zdrady. Dziś mamy więcej konkretów.

Kinga wyprowadzi się od męża i zamieszka z Bogusiem. Piotrek będzie całował się z Olką.

Wkrótce Olka (Magda Górska, 24 l.) pojawi się z płaczem w wynajmowanym mieszkaniu trójki studentów. Okaże się, że znów chce się u nich zakwaterować. Zwierzy się, że pijany właściciel mieszkania, w którym wynajmowała pokój, próbował się do niej dobierać. Kinga (Katarzyna Cichopek, 23 l.), w przeciwieństwie do Piotrka (Marcin Mroczek, 23 l.), uzna tę opowieść za kłamstwo.

Albo ja, albo Olka!

Madzia (Anna Mucha, 25 l.) nie zechce wziąć udziału w tym konflikcie, choć Kinga prosi, by to właśnie ona zmusiła Piotrka do pozbycia się Olki z domu. Zduńska postawi mężowi ultimatum: jeśli Olka znów z nimi zamieszka, ona odchodzi!
I choć ostatecznie Olka znajdzie sobie nowe lokum, Kinga opuści męża. Zdradzamy, że zamieszka u Bogusia (Marek Kaliszuk, 25 l.), a więc u kolegi, z którym prowadzi program w telewizji. Piotrek nie będzie jej szukał. Uzna, że sprawa Oli była tylko pretekstem, na który żona czekała, by go porzucić.
Tymczasem Olka w ramach wdzięczności zaprosi Piotrka na kolację do swojego nowego mieszkania. Gdy Zduński będzie już zbierał się do wyjścia, dojdzie między nimi do pocałunku. Tak się skończy pocieszanie koleżanki z sądu… Choć Piotrek nie zostanie u niej na noc, będzie miał poczucie winy. W końcu pocałunek to też zdrada. Od tej pory będzie Oli unikał. Bez skutku.

Polowanie na cnotę

Boguś zauważy, że Kinga wyraźnie wpadła w oko Tomaszowi (Jakub Przebindowski, 30 l.), który jest ich szefem z telewizji. – Już zaczął polować na twoją cnotę – powie koleżance niby w żartach, co bardzo ją zdenerwuje.
Ujawniamy, że Kinga będzie chciała wrócić do męża. Niestety, Piotrek wyzna jej, że zrobił coś strasznego. Będzie błagał żonę o wybaczenie. Kinga uzna, że Piotrek przespał się z Olką i roztrzęsiona wróci do mieszkania Bogusia. Niespodziewanie odwiedzi ją Tomasz. Będzie ją pocieszał…

/źródło „Super Express”/