Nawet najbardziej zatwardziały kawaler zmięknie na widok pięknej, pełnej ciepła i uroku dziewczyny. Dla ukochanej nawet zmieni nawyki.

Tak stało się w przypadku Marka Kality (47 l.), czyli doktora Kotowicza z „M jak miłość”. Serce Kality stopniało, gdy na jego drodze pojawiła się aktorka Aleksandra Popławska (29 l.). Wkrótce przyjdzie na świat ich dziecko. – Nasz maluch powinien urodzić się za miesiąc – mówi Faktowi Aleksandra Popławska. – Czuję się bardzo dobrze. Miałam już kilka badań USG, ale nie chciałam wcześniej poznać płci dziecka. Najważniejsze żeby było zdrowe.

Ole znajdą wielbiciele „Na Wspólnej”, w którym zagrała projektantkę mody Sofię. Ola na codzień stroni jednak od „wielkiego świata”. Tak jak Marek który wiódł zawsze żywot samotnika. – Nikt nie wierzył, że Marek zechce ułożyć sobie życie – przyznaje jeden z aktorów „Samego Życia”, w którym Kalita gra rolę Komisarza Zięby. Z Olą najpierw się tylko lubili, dopiero półtora roku temu coś zaiskrzyło.

Ola i Marek mieszkają razem w małym mieszkanku w Warszawie. Razem grają w teatrze Rozmaitości. Przed nimi teraz najtrudniejsza rola – rodziców.

/źródło „Fakt”/