Zwrot akcji w serialu. Krzysztof Zduński umrze.

Wkrótce z serialu odejdzie Cezary Morawski (51 l.). Grany przez niego Krzysztof Zduński pożegna się z życiem. Kto pocieszy jego żonę Marysię (Małgorzata Pieńkowska, 40 l.)?

Producenci „M jak miłość” zamierzali utrzymać sprawę w wielkiej tajemnicy. Śmierć Krzysztofa Zduńskiego – zgodnie z intencją twórców serialu – powinna być zaskoczeniem dla widzów. Lecz zachowanie tego w sekrecie na dłuższą metę okazało się niemożliwe. W końcu nie codziennie z telenoweli odchodzi jedna z głównych postaci.
Dlaczego padło właśnie na Cezarego Morawskiego? W grę nie wchodzi bynajmniej żaden konflikt, lecz… dobro serialu, a konkretnie jego uatrakcyjnienie. „M jak miłość” wciąż bije rekordy popularności, lecz – żeby to utrzymać – scenarzyści stale muszą wymyślać nieoczekiwane zwroty akcji. Postanowiono uśmiercić Krzysztofa.

To zawał czy samobójstwo?

Niestety, nie wiadomo jeszcze, jak umrze Zduński.
W rachubę wchodzą dwa rozwiązania: zawał serca albo samobójstwo. Za tym drugim przemawia fakt, że przed śmiercią Krzysztof zostawi list pożegnalny do rodziny. Zdradzamy, że będzie w rozpaczy, bo znów straci pracę i płynność finansową. Dalsza budowa wymarzonego domu stanie pod znakiem zapytania. Po raz kolejny zawiedzie więc swoją żonę Marysię.

Co będzie dalej z wdową?

A jak scenarzyści pokierują dalszym życiem Marii Zduńskiej? Wcześniej wspaniałomyślnie wybaczyła swojemu mężowi zdradę z młodziutką Ewą Nowicką (Dominika Figurska, 27 l.), a następnie pomagała byłej kochance w rozwiązywaniu życiowych problemów. Należy jej się za to nagroda. Prawdziwy mężczyzna i prawdziwa miłość.
Kto zastąpi Krzysztofa? Doktor Janusz Kotowicz (Marek Kalita, 47 l.) czy doktor Artur Rogowski (Robert Moskwa, 40 l.), który od dawna kocha się w niej na zabój i wcale tego nie ukrywa?

Kto pocieszy Marysię?

O względy Marysi będzie się prawdopodobnie starać dr Janusz Kotowicz (Marek Kalita, 47 l.) lub dr Artur Rogowski (Robert Moskwa, 40 l.), który od dawna się w niej kocha.

Nowe postacie w „M jak miłość”

Anna Wojton (45 l.)

Anna Wojton, znana widzom jako Mariolka Kaczorek z pierwszej polskiej telenoweli „W labiryncie”, zagra Mariannę Kaszubek.
Wkrótce pojawi się w życiu doktora Janusza Kotowicza (Marek Kalita, 47 l.).
Zdradzamy, że bynajmniej nie będzie jego pacjentką.

Magda Wójcik (36 l.)

Zagra Karolinę, szefową agencji nieruchomości, w której ostatnio podjął pracę Kamil (Marcin Bosak, 26 l.). Nowy podwładny będzie próbował ją za wszelką cenę uwieść. Nie wiadomo, co z tego wyniknie, bo jest ona kobietą z zasadami.

Marta Lipińska (65 l.)

pojawi się jako Elżbieta Nowicka, żona Teodora (Edward Linde-Lubaszenko, 66 l.), z którą od lat żyje on w separacji. Będzie próbowała namieszać w jego szczęśliwym związku z Janeczką (Ewa Wencel, 50 l.). Ale czy jej się to uda?

Jolanta Mrotek (38 l.)

Będzie Grażyną, asystentką homoseksualisty Grzegorza Górskiego (do serialu powraca więc grający go Marek Probosz, 46 l.), który przyczynił się do rozpadu małżeństwa Małgosi Mostowiak (Joanna Koroniewska, 27 l.) z Michałem Łagodą (Paweł Okraska, 30 l.).

/źródło „Super Express”/

W związku ze sprawą śmierci Krzysztofa utworzyliśmy nową ankietę w której pytamy czy uśmiercenie Krzysztofa jest dobrym pomysłem.

Zachęcamy do udziału!