Dziennikarka uwielbia przyszłą synową. Razem jedzą obiadki i bez przerwy do siebie telefonują. A teraz Katarzyna trzyma kciuki za sukces Joasi w „Tańcu z gwiazdami”.

Katarzyna Dowbor (46 l.) i Joanna Koroniewska (27 l.) formalnie nie są jeszcze rodziną. Ale ich stosunki są coraz cieplejsze. To, jak wyglądają, prezenterka TVP 2 zdradza tylko Faktowi. – Joasia mówi o mnie „mama” – wyznaje. I trzyma kciuki za zwycięstwo przyszłej synowej w „Tańcu z gwiazdami”.

Wbrew żartom o teściowych i synowych, gwiazda TVP 2 i młodziutka aktorka za sobą przepadają. Jadają wspólne domowe obiadki i często so siebie telefonują. Wkrótce też będą mieszkać niemal po sąsiedzku, bo Joanna i jej narzeczony Maciej Dowbor (26 l.) kupili dom niedaleko willi prezenterki.

Gdy w zeszłym roku Maciej Dowbor zaręczył się z Joanną, jego matka nie posiadała się zachwytu. – Oni są świetną parą – mówiła. Mimo, że od zaręczyn Maćka i Joasi minął już rok, a o terminie ślubu wciąż nie mówią ani słowa, Katarzynie Dowbor to nie przeszkadza. Mówi, że i tak są już przecież rodziną. – Kiedy Joanna mówi do mnie, to po imieniu, natomiast jeśli mówi o mnie, to mówi mama.

O sile przyjaźni przyszłej synowej i teściowej świadczy jednak nie tylko to, jak się do siebie zwracają. Właśnie zaczęła się trzecia edycja „Tańca z gwiazdami”, w której startuje Joasia. Czy znana dziennikarka będzie kibicować aktore? Oczywiście, że tak. W rozmowie z Faktem zdeklarowała, że będzie śledzić każdy występ przyszłej synowej, siedząc na widowni. W wyjątkowych sytuacjach obejrzy Joasię na ekranie telewizora. – Byłam zaproszona już na pierwszy odcinek, ale miałam dyżur w pracy. – żali się. Szkoda, że nie widziałam jej na żywo, bo jestem zachwycona jej występem. Uważam, że bardzo dobrze wypadła i pięknie wyglądała. – dodaje jednym tchem preenterka.

Zachwyty Katarzyny Dowbor wcale nas nie dziwią. Joanna Koroniewska faktycznie błyszczała na parkiecie. Zresztą ma ku temu warunki, nienaganną figurę, długie nogi i 170 cm wzrostu. To wprost idealny materiał na synową!

/źródło „Fakt”/