Fakt wytropił ukochaną gwiazdora „M jak miłość”. I szok – ona nie znała go z ekranu, bo serialu nie ogląda!

Choć w serialu „M jak miłość” grający doktora Rogowskiego Robert Moskwa (40 l.) nieszczęśliwie podkochuje się w Marysi, w życiu aktor ma więcej szczęścia. Robert ma dziewczynę!

Fakt wyśledził zakochanych podczas romantycznego weekendu w Kazimierzu Dolnym, kiedy spacerowali po rynku i pływali barką po Wiśle. Sprawiali wrażenie, jakby poza nimi świat nie istniał. Wygląda na to, że Robert po rozwodzie i kilku nieudanych związkach wreszcie znalazł kobietę swojego życia.

Wybranka Roberta to 22-letnia Justyna, studentka poznańskiego AWF. Robert poznał ją w marcu i zakochał się na zabój, chociaż dzieli ich 18 lat różnicy.
– To nie ma dla nas znaczenia – zapewnia Moskwa. – Justynkę poznałem przypadkowo, w Poznaniu, pracowała jako hostessa na imprezie, na której byłem. Zaczęliśmy rozmawiać. Bardzo mnie ta rozmowa ujęła, bo była błyskotliwa i nieco złośliwa. Justyna jest śliczna, mądra, miła, pogodna i pozbawiona kompleksów. Nie miała pojęcia, że jestem aktorem i gram w „M jak miłość”. Dopiero potem się zorientowała, choć starałem się ją przekonać, że ze względu na podobieństwo ludzie mylą mnie a to z Rogowskim z „M jak miłość”, a to z Durczokiem. Ale wiem, że serialu, w którym gram, nie ogląda. Nie ma na to czasu – opowiada Moskwa.

Aktor, który mieszka w Warszawie, rzadko widuje ukochaną, która studiuje w innym mieście, a teraz jeszcze przygotowuje się do egzaminów na medycynę. – Na szczęście rozmawiamy przez telefon i internet, SMS-ujemy. Te kilkaset kilometrów to w dzisiejszych czasach żadna przeszkoda – dodaje Moskwa.

O dziewczynie Roberta wie jego 13-letnia córeczka Paulinka. – Ona zna wszystkie newsy z mojego życia, ale jeszcze nie przedstawiłem jej Justynki – mówi aktor. Córka mieszka we Wrocławiu z mamą, z która Robert rozwiódł się siedem lat temu. Ale jak mówi aktor – cieszy się jego szczęściem.

/źródło „Fakt”/