Co będzie w M jak miłość po wakacjach 2013? Jak się potoczą losy Marty (Dominika Ostałowska) i Andrzeja (Krystian Wieczorek), którzy wpadli w pułapkę gangstera Wojdasa (Piotr Rzymyszkiewicz). W nowych odcinkach M jak miłość jesienią 2013 strzelanina u Budzyńskich! Marta i Andrzej znajdują się w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Wojdas nadal próbuje zastraszyć adwokata i jego żonę. Kiedy w ich mieszkaniu pojawia się bandyta nasłany przez szefa mafii Marta chwyta za broń i strzela.

Mrożące krew w żyłach wydarzenia w M jak miłość w nowych odcinkach po wakacjach 2013. Powiązania Budzyńskiego z Wojdasem i Holtzem (Grzegorz Milczarczyk) jeszcze przez długi czas będą niszczyć szczęście Marty i Andrzeja, ale tym razem nie skończy się tylko na pogróżkach i próbach zastraszenia.

Gangster i jego prawnik stawiają wszystko na jedną kartę, by zmusić Martę do wydania korzystnego wyroku na jednego z bliskich współpracowników Wojdasa. Andrzej doskonale zdaje sobie sprawę, że swoimi ostatnimi posunięciami, a zwłaszcza po twardym przeciwstawieniu się Holtzowi, ściągnął niebezpieczeństwo na całą rodzinę.

W zwiastunie nowych odcinków M jak miłość od września 2013 twórcy serialu ujawnili kilka scen z tego co się wydarzy u Budzyńskich. Widzowie muszą się przygotować na naprawdę emocjonujące przeżycia. W mieszkaniu Marty i Andrzeja pojawia się bowiem bandyta nasłany przez Wojdasa.

Między gangsterem a Andrzejem wywiązuje się szarpanina. Przerażona Marta sięga do marynarki męża po broń, w którą Budzyński zaopatrzył się, by chronić rodzinę. Ostrzega napastnika, że strzeli jeśli nie zostawi Andrzeja w spokoju. Nagle Marta pociąga za spust. Wystrzelony pocisk trafia w jednego z mężczyzn. Nie wiadomo jednak, w którego…

/źródło Superseriale.se.pl/