Zwiastun nowego sezonu „M jak miłość” ujawnia czego możemy się spodziewać w ”M jak miłość” po wakacjach 2014? Nowe odcinki ”M jak miłość” dopiero od września 2014, ale już teraz możemy zdradzić co się wydarzy. Śmierć Michała Łagody (Paweł Okraska) nadal będzie spędzała sen z powiek Mostowiakom. Tomek (Andrzej Młynarczyk) będzie szukał Małgosi (Joanna Koroniewska) i bardzo zbliży się do Joanny (Barbara Kurdej-Szatan). Nie zabraknie też radości – Paweł (Rafał Mroczek) i Ala (Olga Frycz) wezmą ślub. A co jeszcze w ”M jak miłość” po wakacjach? ”M jak miłość” odcinek 1073 dopiero w poniedziałek, 1.09.2014.

Joanna nadal będzie się ukrywać jednak Tomek Chodakowski zrobi wszystko żeby odnaleźć opiekunkę Wojtusia (Feliks Matecki). Syn Chodakowskiego będzie bardzo przywiązany do Asi. A to utwierdzi Tomka w przekonaniu, że to nie może być zła osoba.

W ”M jak miłość” po wakacjach 2014 pojawi się Katarzyna Żak. Aktorka wcieli się w postać mamy Joasi. Kobieta przekaże córce fatalne wieści. Podobno ciążą na niej długi, które musi szybko spłacić. Inaczej będzie miała wielkie kłopoty, a jej życie znajdzie się w niebezpieczeństwie.

Przerażona Asia prosi o pomoc Chodakowskiego. Policjant dołoży wszelkich starań żeby pomóc opiekunce syna. Tomek będzie miał nadzieję, że dzięki niej dowie się gdzie może być teraz Gosia. Ich współpraca okaże się niebezpieczna dla związku Tomka i Agnieszki. Oszukiwana Olszewska (Magdalena Walach) zostawi kochanka? To Asia skradnie jego serce po wakacjach 2014?

Po pogrzebie Michała Łagody, Barbara (Teresa Lipowska) odbierze od księdza kopertę. – Prosił żeby te dokumenty po jego śmierci oddać pani. Czy to testament Łagody trafi w ręce Mostowiaków. Kto został uwzględniony w ostatniej woli Michała? Czy oprócz Małgosi ktoś jeszcze dziedziczy jego majątek?

W nowym sezonie ”M jak miłość” jesienią 2014 nie zabraknie też radości i zabawy. W ”M jak miłość” tuż po wakacyjnej przerwie Paweł i Ala powiedzą sobie sakramentalne ”tak”! A cała rodzina Mostowiaków i przyjaciele będą świętować ich związek na hucznym weselu w „Bistro Za Rogiem”. Zabawa potrwa do białego rana.

Do „M jak miłość” w nowym sezonie wróci Anna Mucha czyli Madzia. Magda zniszczy miłość Pawła i Ali? Nic podobnego. Ala wyciągnie do byłej kochanki Zduńskiego rękę na zgodę i od tego momentu będą jedną wielką rodziną.

Teresa (Dominika Łakomska) nie będzie tak ustępliwa i zrobi wszystko żeby mieć Artura (Robert Moskwa) tylko dla siebie. Kiedy Rogowski powie kochance, że to nie jest dobry moment na rozwód z Marysią (Małgorzata Pieńkowska), ta weźmie sprawy w swoje ręce. Czy Teresa powie Marysi, że ma romans z jej mężem?

Kasia (Agnieszka Sienkiewicz) i Marcin (Mikołaj Roznerski) z ”M jak miłość” nadal będą razem. Jednak dziewczyna nadal nie będzie chciała zamieszkać z Chodakowskim. Marcin wyczuje, że coś jest nie tak. Czy to będzie powód kolejnego rozstania zakochanych?

/źródło Superseriale.pl/