Czy Joanna Koroniewska wróci do „M jak miłość” po wakacjach 2014, a wraz z nią Małgosią Chodakowska, która znów pojawi się w życiu Tomka (Andrzej Młynarczyk)? Tajemnicze zaginięcie Gosi z „M jak miłość” w ostatnim odcinku sezonu pozostawia widzów w niepewności, bo tak naprawdę nie wiadomo co się stało z Małgosią i czy kiedykolwiek wróci. W nowym sezonie „M jak miłość” od września 2014 wątek zniknięcia Małgosi będzie jednym z głównych w serialu, ale Joanna Koroniewska nie wróci do „M jak miłość”.

Zaginięcie Małgosi Chodakowskiej z „M jak miłość” będzie dla Tomka i pozostałych Mostowiaków ciosem jeszcze większym niż śmierć Michała Łagody (Paweł Okraska). Bo po Michale płacze tylko jego siostra Marysia (Małgorzata Pieńkowska). Reszta rodziny skupia się tylko na tym, by odnaleźć Gosię.

Już w 1073 odcinku „M jak miłość”, czyli pierwszym odcinku nowego sezonu po wakacjach 2014 Tomek rozpocznie prywatne śledztwo, które ma mu pomóc ustalić gdzie jest Małgosia, co się z nią stało, dlaczego po stracie dziecka porzuciła synka Wojtusia (Feliks Matecki) z opiekunką Joasią (Barbara Kurdej-Szatan) o i uciekła nie wiadomo z kim i nie wiadomo dokąd zostawiając swój paszport u niani.

Niestety widzowie „M jak miłość” nie tak szybko dowiedzą się co będzie z Małgosią. Zwiastun nowego sezonu „M jak miłość” wskazuje, że Tomek przez długi czas będzie szukał powiązań Gosi z tajemniczą sektą do której należała oraz spróbuje ustalić w jakim stopniu w to wszystko zamieszana jest Joanna.

Na razie możemy być pewni tylko jednego – Małgosia nie wróci do „M jak miłość”, przynajmniej nie w ciągu najbliższych kilku miesięcy, bo Joanna Koroniewska także nie wróciła do obsady serialu. Chyba, że scenarzyści zafundują widzom powrót Małgosi z nową twarzą.

Ta wersja brana była pod uwagę gdy do „M jak miłość” dołączyła Barbara Kurdej-Szatan. W końcu jednak zdecydowano, że Kurdej-Szatan zagra Joasię, a Małgosia zniknie. Niewykluczone, że twórcy „M jak miłość” chcieli zostawić Joannie Koroniewskiej otwartą furtkę na wypadek gdyby tak jak Małgorzata Pieńkowska zdecydowała się wrócić do „M jak miłość”.

/źródło Superseriale.pl/