Basia (Gabriela Raczyńska) dostanie zakaz widywania się z dziadkiem? Bezdomny włóczęga z bistro Pawła (Rafał Mroczek) bardzo zbliżył się do dziewczynki. Jednak Jurek (Michał Czernecki) jest temu przeciwny. Biologiczny ojciec dziewczynki jest synem Stefana (Zbigniew Waleryś). Mężczyźni od lat są skłóceni. Były mąż Ali (Olga Frycz) nagle przypomniał sobie, że ma córkę i zrobi wszystko żeby odebrać Zduńskim Basię. Stefan stoi mu na drodze, ale Jurek wie jak się go pozbyć. W ”M jak miłość” po wakacjach 2014, Stefan dostanie zakaz widywania Basi…

W ”M jak miłość” po wakacjach, ciąg dalszy walki o małą Basię. Jurek zrobi wszystko żeby wyeliminować Stefana z życia dziewczynki.

Stefan i jego syn nienawidzą się, ale nie wiadomo nic o ich przeszłości. Dlaczego Jurek tak zawzięcie walczy o córkę? Dlaczego Stefan próbuje uchronić przed nim wnuczkę? Jurek zagroził ojcu, że jeśli nie odczepi się od Zduńskich, mocno tego pożałuje. I dotrzymał słowa.

W ”M jak miłość” po wakacjach 2014, Jurek wpadnie do Ali i ostrzeże ją przed bezdomnym włóczęgą. Podobno Stefan ma na sumieniu śmierć małego chłopca. Jest niebezpieczny i zagraża małej Basi?

- Mi nie ufasz, ale nie masz żadnego problemu w tym żeby zostawić dziecko pod opieką kogoś takiego jak Stefan. Facet ma na sumieniu śmierć młodego chłopaka. Ale okazuje się, że jest godny zaufania bardziej niż ja! – powie Jurek.

Niedługo później Basia nie będzie mogła już widywać dziadka. Mężczyzna dostanie zakaz kontaktowania się z wnuczką. Jurek odbierze Zduńskim córkę? Ala i Paweł będą już po ślubie, ale on nie da za wygraną.

/źródło Superseriale.pl/