Zdrada w „M jak miłość”! W 1138 odcinku ”M jak miłość” Sonia (Marta Król) kilka dni po powrocie do Polski zgłasza się do Andrzeja (Krystian Wieczorek) z prośbą o poradę prawną. Budzyński bez wahania angażuje się w sprawę przyjaciółki. Tym razem trudno mu powstrzymać się od romansu z przyjaciółką. Powrót Soni do „M jak miłość” oznacza kolejne kłopoty… W 1138 odcinku ”M jak miłość” Andrzej i Sonia dadzą się ponieść namiętności, a na igraszkach przyłapie ich Marta (Dominika Ostałowska)! To koniec małżeństwa Budzyńskich?

W 1137 odcinku „M jak miłość” do Polski niespodziewanie wraca Sonia. Z nową fryzurą i nowymi problemami znów potrzebuje pomocy Andrzeja.

Powrót Sonii do „M jak miłość” znów wystawi małżeństwo Andrzeja i Marty na ciężką próbę, a Budzyński będzie musiał walczyć z pokusą romansu z przyjaciółką! Okazuje się, że Sonia wpakowała się w poważne tarapaty i będzie potrzebowała pomocy prawnika.

Okazuje się, że prokuratura prowadzi śledztwo w sprawie fałszowania dokumentów i poświadczania nieprawdy przez tłumaczy przysięgłych. A Sonia znalazła się w kręgu podejrzanych.

Andrzej bez wahania oferuje przyjaciółce swoją pomoc. Spędzają razem cały dzień, bo Budzyński zaprasza Sonię na wycieczkę nad Zegrze. Wieczorem Sonia odwiedza Andrzeja w jego mieszkaniu. Niespodziewanie rzuca się na Budzyńskiego z pocałunkiem, ale on nie protestuje. Nagle w drzwiach mieszkania staje Marta…

W nowych odcinkach ”M jak miłość” małżeństwo Budzyńskich stanie pod znakiem zapytania. Czy Marta wybaczy Andrzejowi zdradę? Budzyńska od początku wiedziała, że Sonia zrujnuje jej życie miłosne.

/źródło Superseriale.pl/