W serialu „M jak miłość” Agnieszka Olszewska (Magdalena Walach) będzie w ciąży z Tomkiem Chodakowskim (Andrzej Młynarczyk)? Byli kochankowie jeszcze do siebie wrócą? Ich burzliwą relację przerwie ciąża Agnieszki. W jednym z nowych odcinków ”M jak miłość” w czerwcu 2015 Agnieszka zemdleje w pracy. Będzie w ciąży? I najważniejsze – kto będzie ojcem dziecka? Jeśli Tomek, to wiele wskazuje na to, że marzenia Agnieszki o wspólnej rodzinie niedługo się spełnią, a Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) odejdzie na drugi plan.

Agnieszka z „M jak miłość” znów wywróci życie Tomka do góry nogami. Była kochanka policjanta uciekła dla niego sprzed ołtarza. Tomek liczył, że uda im się odbudować związek, ale w 1138 odcinku ”M jak miłość” Olszewska znów go porzuciła.

Czy to definitywne rozstanie kochanków z ”M jak miłość”? Agnieszka spędziła z Tomkiem swoją noc poślubną ale uciekła z mieszkania, kiedy zobaczyła rysunek Wojtusia (Feliks Matecki). Chłopiec narysował swoją rodzinę, a mamą była opiekunka Asia.

Agnieszka zauważyła, że w tej rodzinie nie ma dla niej miejsca. Tomek odnalazł ukochaną w drodze na lotnisko, ale ona nie dała się przekonać i wróciła do Szczecina. Wkrótce w ”M jak miłość” okaże się jednak, że wspólna noc kochanków na zawsze odmieni ich życie.

W nowych odcinkach ”M jak miłość” w czerwcu 2015 Agnieszka Olszewska zemdleje w pracy? Czy to znaczy, że jest w ciąży? Była partnerka Tomka prawdopodobnie będzie matką!

Jeśli ciąża Agnieszki z „M jak miłość” się potwierdzi, to kto będzie ojcem? Robert, którego miała poślubić, czy Tomek, z który spędziła noc poślubną?

/źródło Superseriale.pl/