Leśniczy Franek Zarzycki (Piotr Nerlewski) z „M jak miłość” jest samotnikiem i trudno mu nawiązać relacje z innymi ludźmi. Dlaczego? Kim jest Franek z „M jak miłość” i jaką tajemnicę ukrywa? Młody leśnik był szalenie zakochany w dziewczynie, która porzuciała go tuż przed ślubem. W 1142 odcinku ”M jak miłość” ciężarna Natalka Mostowiak (Marcjanna Lelek) poznaje sekret z przeszłości leśniczego i powoli ulega jego urokowi. Natalka i Franek będą razem w nowych odcinkach ”M jak miłość”?

W 1140 odcinku ”M jak miłość” Natalka poznała leśniczego Franka, kiedy biegała po lesie szukając zaginionego dziadka Lucjana (Witold Pyrkosz). Czy ta znajomość przerodzi się w coś więcej?

Mostowiakowie bardzo polubią młodego Franka. Chłopak będzie częstym gościem w ich domu. Wszyscy szybko stracą dla niego głowę, tylko Natalka będzie trzymać go na dystans. Powód? Ciężarna Natalia uważa Franka za gbura. Jaki naprawdę jest Franek i jaką tajemnicę ukrywa?

- Lubi samotność, nie szuka na siłę przyjaźni i akceptacji innych ludzi; nie potrzebuje tego do funkcjonowania. Taka postawa życiowa jest związana z traumami z przeszłości – kiedyś komuś zaufał i się zawiódł, a teraz ma problem z budowaniem relacji – powiedział Piotr Nerlewski w jednym z ostatnich wywiadów.

Już w 1142 odcinku ”M jak miłość” Natalka i Ula (Iga Krefft) poznają tajemnicę leśniczego. Córki Mostowiaka odwiedzą Zośkę Kisielową (Małgorzata Różniatowska), która wie wszystko, o wszystkich. Zośka stwierdzi, że chłopak został porzucony przez narzeczoną tuż przed ślubem.

To zmieni myślenie Natalki, która po tej rozmowie zakocha się w leśniczym ze złamanym sercem. Ciężarna Natalia i Franek będą razem? O tym widzowie dowiedzą się dopiero w nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach 2015.

/źródło Superseriale.pl/