Małżeństwo Kingi (Katarzyna Cichopek) i Piotrka (Marcin Mroczek) z „M jak miłość” przeżywa kryzys? Kinga wróciła do pracy i ciężko jest jej łączyć macierzyństwo ze sprawami zawodowymi. Piotrek czuje, że między nimi coś się wypala. Czy to znaczy, że zdradzi Kingę?! W 1147 odcinku ”M jak miłość” Zduński postanawia wzbogacić ich życie seksualne, ale w sklepie z damską bielizną nakrywa go Zbyszek Filarski (Andrzej Precigs). Ojciec Kingi jest przekonany, że Piotrek ją zdradza!

Piotrek i Kinga są małżeństwem idealnym? Zduńscy świetnie się dogadują, wspólnie prowadzą dom i wychowują dzieci. Jednak odkąd Kinga zaczęła pracować jest coraz gorzej.

Kinga Zduńska wraca do domu wyczerpana, a w opiece nad dziećmi potrzebuje pomocy niani, Zuzy Marszałek (Jolanta Fraszyńska). Wygląda na to, że opiekunka, która odpisuje na listy przesyłane do kącika złamanych serc powie Piotrkowi jak zachować w ich życiu namiętność.

W 1147 odcinku ”M jak miłość” Piotrek idzie do sklepu z damską bielizną znaleźć seksowny strój dla ukochanej, ale na miejscu ”przyłapuje” go Filarski. Teść jest przekonany, że Zduński szuka prezentu dla kochanki! Czy Piotrek zdradza Kingę?

Czy Filarski powie Kindze gdzie widział jej męża? Jeśli tata Zduńskiej podzieli się z nią swoimi podejrzeniami, wyjdzie z tego wielka awantura! A Piotrek chciał tylko dodać pikanterii łóżkowym, małżeńskim igraszkom…

/źródło Superseriale.pl/