Artur Rogowski (Robert Moskwa) przeżyje wypadek, ale będzie kaleką! W ”M jak miłość” po wakacjach 2015 Teresa (Dominika Łakomska) będzie usiłowała go zabić. Rozwścieczona kochanka Rogowskiego wjedzie w niego i w jego żonę rozpędzonym samochodem. Artur będzie bronić Marysię (Małgorzata Pieńkowska) ale sam nie zdoła uciec. Mężczyzna trafi do szpitala i przeżyje wypadek, ale już do końca życia będzie jeździć na wózku inwalidzkim. Co wydarzy się jesienią w ”M jak miłość”?

Wypadek Artura Rogowskiego, a właściciwie próba zamachu na jego życie, którego dopuści się Teresa, to jeden z bardziej dramatycznych momentów w nowych odcinkach „M jak miłość” jesienią 2015. Co się wydarzy?

- Ten rok był dla Artura szczególnie trudny, pełen zawodów i rozczarowań. Najważniejsze z tych rozczarowań, jak się później okaże tragiczne w skutkach, ma na imię Teresa. Artur zdał sobie sprawę, że nie jest ona kobietą jego życia. Niestety za późno – powiedział w „Kulisach serialu M jak miłość” Robert Moskwa.

W nowych odcinkach „M jak miłość” po wakacjach 2015 dojdzie do wypadku, za którym będzie stać właśnie Teresa! Była kochanka Artura spróbuje zabić Rogowskiego wjeżdżając w niego i Marysię samochodem. Artur odepchnie żonę, by uratować jej życie, ale sam nie zdąży uciec… Mężczyzna będzie walczyć o życie w szpitalu, a żona będzie go wspierać. Czy Rogowski przeżyje?

Wypadek Artura w nowym sezonie „M jak miłość” skończy się tragicznie. Nieprzytomny Rogowski trafi do szpitala gdzie lekarze długo będą walczyć o jego życie.

Tragedia nie uratuje małżeństwa Marii i Artura. Jesienią w ”M jak miłość” i tak dojdzie do rozwodu. Lekarz nie będzie miał łatwego życia. Choć przeżyje wypadek, to prawdopodobnie już do końca życia będzie kaleką. Na nowych zdjęciach z planu ”M jak miłość” widać stojący obok Artura wózek inwalidzki…

Co będzie dalej z Arturem? O tym widzowie dowiedzą się w „M jak miłość” od września 2015.

/źródło Superseriale.pl/