Leśniczy Franek Zarzycki (Piotr Nerlewski) z „M jak miłość” rozkochał w sobie siostry Mostowiak i nie będzie potrafił się zdecydować na jedną z nich. Nowe odcinki „M jak miłość” po wakacjach 2015 przyniosą wojnę Uli (Iga Krefft) i Natalki (Marcjanna Lelek) o tajemniczego leśniczego. W 1152 odcinku „M jak miłość” to Ula pierwsza wyzna siostrze, że się zakochała. Natalia ukryje przed nią, że Franek też zdobył jej serce. Którą z sióstr wybierze leśniczy z Grabiny? Z kim będzie Franek w nowym sezonie „M jak miłość”?

Takiego miłosnego trójkąta w „M jak miłość” jeszcze nie było! Do rywalizacji o faceta staną bowiem najlepsze przyjaciółki, a zarazem przyrodnie siostry – Ula i Natalka! O tym, że w Grabinie zrobi się gorąco wiadomo było już w chwili gdy leśniczy Franek zaczął częściej pojawiać się w domu Mostowiaków.

Od samego początku Ula nie ukrywała, że jest zainteresowana przystojnym leśnikiem i że zamierza go zdobyć. On jednak sprawiał wrażenie jakby to Natalka wpadła mu w oko. Z kolei ciężarna Natalia postanowiła, że nie wyzna siostrze swoich uczuć do Franka.
Nowe odcinki „M jak miłość” po wakacjach 2015 jeszcze bardziej skomplikują relacje między całą ich trójką. W 1152 odcinku „M jak miłość” Ula przyzna się Natalce, że zakochała się we Franku.

Te słowa sprawią Natalii przykrość, bo zda sobie sprawę, że w jej stanie może zapomnieć o takiej miłości. Franek zacznie jednak pocieszać ciężarną Mostowiaczkę, że przeciez jeszcze nie wszystko stracone, że na pewno do końca życia nie będzie sama z dzieckiem. Zupełnie jakby sam chciał się zaopiekować się Natalką i jej córką Hanią, która za kilka tygodni ma przyjść na świat…

Marcjanna Lelek i Iga Krefft w rozmowie z duwtygodnikiem „Świat Seriali” ujawniły, że Natalkę i Ulę czeka ostra rywalizacja o leśniczego Franka. Nie chciały jednak zdradzić, którą z nich ostatecznie wybierze Franek.

- Ula zakocha się w leśniczym, a Natalii szczerze powie, że chyba się zabujała, choć bez wzajemności. Postanowi uwieść Franka i pójdzie na całość. Nie posunie się do żadnej podłości, ale spędzi z nim noc. Potem poprosi Natalię, by zostawiła leśnika dla niej – zdradziła Iga Krefft.

A co z ciężarną Natalką, którą opiekuńczy, wrażliwy, odpowiedzialny Franek tak oczarował i otoczył swoją troską?

- Ona myśli, że do końca życia będzie starą panną, że taki chłopak jak Franek na pewno się nią nie zaintesuje. Ale on wyprowadzi ją z błędu… Natalka będzie czekała aż leśniczy ją zdobędzie. Sama nic nie zrobi – przyznała Marcjanna Lelek.

Wygląda więc na to, że to Franek będzie musiał zdecydować jak rozstrzygnie się wojna Mostowiaczek o jego serce! Ale minie sporo czasu nim leśniczy z Grabiny podejmie ostateczną decyzję i zadeklaruje swoje uczucia jednej z nich…

/źródło Superseriale.pl/