Tragiczny wypadek w „M jak miłość” po wakacjach 2015 omal nie skończy się śmiercią Artura Rogowskiego (Robert Moskwa). Ciężko ranny Artur, który własnym ciałem zasłoni Marysię (Małgorzata Pieńkowska) przed pędzącym samochodem trafi do szpitala. Obrażania kręgosłupa okażą się tak poważne, że Artur będzie sparaliżowany. Przy jego szpitalnym łóżku nie zabraknie małej Basi (Maja Wudkiewicz). Córka Marysi i Artura bardzo przeżyje fakt, że jej tata zostanie przykuty do wózka inwalidzkiego.

Wypadek Artura z „M jak miłość” to jeden z najbardziej dramatycznych momentów nowego 16 sezonu serialu, który widzowie zobaczą w TVP2 jesienią 2015. Do tragedii dojdzie przez Teresę (Dominika Łakomska), która nie będzie mogła się pogodzić z faktem, że po rozwodzie z Marysią, Artur nie chce do niej wrócić…

Kiedy Rogowscy będą wychodzić razem z mieszkania na osiedlowym parkingu rozegrają się mrożące krew w żyłach sceny. Rozpędzony samochód za kierownicą którego najpewniej będzie siedziała Teresa ruszy w ich kierunku.

Dosłownie w ostatniej chwili Artur odepchnie Marysię, ale sam nie zdoła uciec. Auto uderzy go z wielką siłą. Nieprzytomny, ciężko ranny Artur upadnie na ziemię, a przerażona Marysia od razu wezwie karetkę pogotowia.

Obrażenia jakich dozna Rogowski będą zagrażać jego życiu. Lekarzom cudem uda się go uratować przed śmiercią. Niestety wypadek spowoduje u Artura uszkodzenie kręgosłupa, które będzie skutkowało paraliżem. Były mąż Marysi wyląduje na wózku inwalidzkim.

Te dramatyczne przeżycia będą szczególnie bolesne dla Basi. Córka Marysi i Artura z trudem przyjmie do wiadomości, że jej ukochany tata nie może chodzić. Maja Wudkiewicz, która od niespełna roku gra Basię w „M jak miłość” na swoim profilu na Facebooku umieściła poruszające zdjęcia z planu serialu, a na nich Artura na wózku z Basią. Dziewczynka będzie czuwać przy Arturze w szpitalu.

/źródło Superseriale.pl/