Te zaręczyny w „M jak miłość” wisiały w powietrzu od dawna! Roman Anny (Tamara Arciuch) i Adama (Jacek Kopczyński) zrobił się na tyle poważny, że Werner postanowił oświadczyć się ukochanej. W 1152 odcinku „M jak miłość” po wakacjach 2015 Adam aż dwa razy poprosi Annę o rękę. W końcu jednak usłyszy magiczne słowo „tak”. Anna zgodzi się zostać żoną prawnika, który od razu będzie chciał wyznaczyć datę ślubu.

Fani „M jak miłość” przedsmak oświadczyn Wernera widzili już w „Kulisach serialu M jak miłość”. W romantycznej scenerii siedliska Anny w Grabinie zestresowany Adam nieco nieporadnie poprosi swoją ukochaną, by została jego żoną. Ona oczywiście się zgodzi, ale nie obejdzie się bez drobnych wpadek… Bo Werner ma niesamowity dar przyciągania kłopotów.

W 1152 odcinku „M jak miłość”, czyli premierowym odcinku nowego 16 sezonu serialu, Werner wyzna Andrzejowi Budzyńskiemu (Krystian Wieczorek), że planuje oświadczyć się Annie! Zakochany prawnik, który pierwszy raz w życiu czuje się naprawdę szczęśliwym i spełnionym mężczyzną, szybko jednak zacznie panikować. Wcale nie będzie pewny, czy Anna zgodzi się zostać jego żoną.

Jak podaje „Świat Seriali” w dniu, w którym Werner postanowi jechać do Garbiny, by się oświadczyć jego ukochana nie będzie w nastroju na randkę. Tragedia w rodzinie Mostowiaków, która po pożarze domu w Grabinie straciła dach nad głową sprawi, że Anna będzie obwiniać siebie o to, co się stało. W końcu to przez nią psychopata Rafał (Przemysław Bluszcz) spalił dom Mostowiaków.

Werner nie odpuści i jeszcze tego samego dnia zjawi się w siedlisku Anny gdzie jeden z gości pensjonatu – muzyk z kwartetu smyczkowego – uszkodzi mu auto. Adam z trudem zapanuje nad emocjami. Ze względu na Annę powstrzyma się przed awanturą. Zdobędzie się na odwagę i poprosi ukochaną o rękę.

A ponieważ reakcja Anny będzie wskazywać na to, że spodziewała się bardziej romantycznych zaręczyn, Werner od razu zacznie działać. Szybko zorganizuje świece i kwiaty, którymi udekoruje salon w siedlisku, a potem poprosi muzyków, by stworzyli odpowiedni nastrój.

Drugie oświadczyny Wernera zakończą się sukcesem. Anna zgodzi się zostać żoną Adama, który będzie chciał od razu wyznaczyć datę ślubu.

/źródło Superseriale.pl/