Czy ślub Magdy (Anna Mucha) i Olka (Maurycy Popiel) z „M jak miłość” dojdzie do skutku? Zaręczyny zakochanych, które widzowie zobaczą w 1162 odcinku „M jak miłość” nie zwiastują niestety niczego dobrego. Jeszcze zanim Olek oświadczy się ukochanej, Magda wpadnie w panikę na widok pierścionka zaręczynowego. Nie będzie pewna czy chce zostać żoną Olka. Anna Mucha w „Kulisach serialu M jak miłość” uprzedza widzów, że ślub Madzi z Olkiem stanie pod znakiem zapytania…

Magda i Olek z „M jak miłość” są razem od zaledwie kilku miesięcy, ale Chodakowski jest tak pewny swoich uczuć, że chce jak najszybciej ożenić się z Madzią.

W 1162 odcinku „M jak miłość” planuje romantyczne oświadczyny, ale pechowo Magda znajduje pierścionek zaręczynowy w kieszeni jego marynarki. Widok pierścionka powoduje u Madzi atak paniki. Nie jest bowiem gotowa na poważne deklaracje i sądzi, że ślub zniszczy ich udany związek. Jakby tego było mało ich zaręczyny psuje nagła wizyta przyjaciół: Marcina (Mikołaj Roznerski), Wojtka (Mateusz Janicki) i ich nowych koleżanek – Oli (Anna Lipińska) i Pauliny.

Magda absolutnie niczego się nie spodziewa. Podejrzewa, że pierścionek zaręczynowy należy do Wojtka. Oświadczyny Chodakowskiego są dla niej dużym zaskoczeniem, ale zgadza się zostać jego żoną. Nie opuszczają jej jednak wątpliwości, czy Olek jest miłością jej życia.

- Czy to jest ten właściwy mężczyzna? I czy u jego boku chciałaby się Magda zestarzeć i przeżyć całe życie? – zastanawia się Anna Mucha w „Kulisach serialu M jak miłość”. – Bardzo doceniam gust Olka jeżeli chodzi o pierścionek. Bardzo mi się podoba. Nie ma wstydu, mogę nosić – dodaje ze śmiechem.

Słowa aktorki zwiastują, że ślub Magdy i Olka może się w ogóle nie odbyć. Także Maurycy Popiel nie wie czy Madzia zostanie żoną Olka. – Mam dużo wątpliwości czy Magda nie przestraszy się tego, że jestem taki trochę w gorącej wodzie kąpany, ale mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze… – przyznaje serialowy Olek Chodakowski.

Wątek miłości Magdy i Olka rozwija się tak szybko, że w związku zakochanych sporo się jeszcze wydarzy. Madzia będzie chciała zostać mamą, ale w przypadku jej choroby ciąża jest niemożliwa. Po przeszczepie serca Magda nie może sama urodzić, bo byłoby to dla niej zbyt niebezpieczne. Olek wpadnie na pomysł, by adoptowali dziecko.

/źródło Superseriale.pl/