Wypadek Darka (Marcel Sabat) z „M jak miłość” to kara od losu za to, że były chłopak Natalki (Marcjanna Lelek) porzucił ją kiedy była w ciąży? W 1169 odcinku „M jak miłość” Darek rozbija się swoim samochodem na przydrożnym drzewie w Grabinie. Ciężko ranny trafia do szpitala w Gródku gdzie kilka godzin później przyjeżdża jego matka. Katarzyna Maj (Grażyna Strachota) drży ze strachu o życie jedynego syna i winą o tę tragedię obarcza rodzinę Mostowiaków. Bo gdyby nie Natalka, jej syn nie byłby teraz o krok o śmierci. Czy Darek z „M jak miłość” umrze?

Nagły przyjazd Darka do Polski po kilku miesiącach od rozstania z Natalką kończy się bardzo tragicznie dla Maja. Biologiczny ojciec małej Hani (Maja Marczak) zjawia się w Grabinie, bo pragnie poznać swoją córkę, o której dopiero teraz sobie przypomniał.

Spotkanie Darka z Natalką przebiega w bardzo napiętej atmosferze. Bo były chłopak Mostowiaczki nie jest w stanie znieść, że jego miejsce u boku Natalki zajął leśniczy Franek Zarzycki (Piotr Nerlewski). Najpierw obraża matką swojego dziecka, że szybko się pocieszyła po jego wyjeździe do Niemiec przez co omal nie dochodzi do bójki z Frankiem, a potem wzburzony siada za kierownicę samochodu i pędzi jak szalony przez Grabinę.

W pewnym momencie traci panowanie nad autem. Z ogromną siłą uderza w przydrożne drzewo. Wypadek Darka wygląda makabrycznie. Ratownicy i strażacy, którzy zjawiają się na miejscu tragedii muszą wycinać rannego chłopaka ze zniszczonego samochodu. Nieprzytomny Darek w krytycznym stanie zostaje przewieziony do szpitala w Gródku.

Wieczorem zjawia się tam matka Darka. A lekarz od razu przekazuje Katarzynie złą wiadomość:
- Uszkodzona miednica, pęknięta kość biodrowa, masywny krworok który na razie udało nam się opanować. Proszę pani nie będę ukrywał, że stan pani syna jest bardzo poważny. Ta noc będzie decydująca…

Matka Darka, która od samego początku nie zgadzała się na jego przyjazd do Grabiny, nie kryje wściekłości na Mostowiaków.

- Po co ty tam pojechałeś? Dlaczego? Obiecałeś, że będzie się trzymał od niej z daleka, od nich wszystkich, od Grabiny, od tego przeklętego miejsca… – mówi do nieprzytomnego syna.

O tym co będzie z Darkiem i czy były chłopak Natalki przeżyje widzowie dowiedzą się dopiero w 1170 odcinku „M jak miłość”.

/źródło Superseriale.pl/