Szok w „M jak miłość”! Marta Budzyńska (Dominika Ostałowska) zdradza męża?! W 1176 odcinku ”M jak miłość” żona Andrzeja Budzyńskiego (Krystian Wieczorek) wraca do Polski z Kolumbii gdzie spędziła ponad trzy tygodnie z synem Łukaszem (Adrian Żuchewicz), ale nie wygląda na stęsknioną. Zamiast tego urządza mężowi awanturę i wyprowadza się z domu! Marta i jej Ania (Weronika Wachowicz) wyjeżdżają do Grabiny do pensjonatu Anny (Tamara Arciuch). Dopiero później, w 1178 odcinku „M jak miłość”, Budzyński odkryje, że Marta spotyka się z Jankiem, nowym znajomym z Kolumbii…

Powrót Marty z Kolumbii wcale nie oznacza, że Budzyńskim uda się zażegnać małżeński kryzys. Wprost przeciwnie – długa rozłąka jeszcze bardziej ich od siebie oddala i okazuje się niszczycielska dla ich małżeństwa. Dlaczego?

W 1176 odcinku ”M jak miłość” Marta wraca do Polski i dowiaduje się o tym, że Ania była świadkiem morderstwa w Grabinie. Jak informuje magazyn „Świat Seriali” Budzyńska jest wściekła na męża i obwinia go o to, że nie zapewnił córce bezpieczeństwa. Zażenowana i wściekła zabiera Anię i wyprowadza się od męża. Prawniczka zamieszka w pensjonacie Anny, a Andrzeja zaczynają dręczyć wyrzuty sumienia.

Niedługo później Budzyński przypadkiem usłyszy rozmowę żony z tajemniczym mężczyzną. W 1178 odcinku „M jak miłość” (emisja w TVP2 w poniedziałek, 30.11.2015) Marta umówi się na spotkanie z Jankiem i będzie tym bardzo podekscytowana.

Zaniepokojony Andrzej natychmiast zadzwoni do Łukasza, który powie mu prawdę… – Mama bardzo dobrze się bawiła w Kolumbii, ale głównie ze swoimi znajomymi – usłyszy Budzyński.

Prawnik nie będzie miał już wątpliwości – Marta ma kogoś na boku. Do tej pory walczyła o ich małżeństwo i robiła wszystko, by pokonali kryzys, ale teraz wygląda na to, że znalazła sobie pocieszyciela. Teraz Marta nie przejmuje się tym co dalek z nimi będzie. Tajemniczy Janek, którego Marta poznała w Kolumbii nieźle zawrócił jej w głowie.

/źródło Superseriale.pl/