Psychopata Rafał (Przemysław Bluszcz) wraca do „M jak miłość”! Nieobliczalny szaleniec, który w 1151 odcinku ”M jak miłość” podpalił rodzinny dom Mostowiaków w Grabinie, teraz błaga o wybaczenie. W 1191 odcinku ”M jak miłość” psychicznie chory mężczyzna, który pełnił funkcję dozorcy w siedlisku wysyła do Anny (Tamara Ariuch) list, w którym prosi o spotkanie! Co zrobi Anna? Czy spotka z Rafałem?

Rodzina Mostowiaków przeżyła przez niego prawdziwy dramat, a on nadal nie pozwoli o sobie zapomnieć. W 1191 odcinku ”M jak miłość” Rafał powraca!

Psychicznie chory mężczyzna, który nieszczęśliwie zakochał się w Annie i podpalił dom Mostowiaków, teraz prosi o wybaczenie. W 1191 odcinku ”M jak miłość” Anna ukryje przed wszystkimi fakt, że szaleniec napisał do niej list z prośbą o spotkanie.

„Paniu Aniu to ja Rafał. Jestem w szpitalu. Leczę się i jest lepiej, ale ciągle dręczą mnie wyrzuty sumienia. Nie mogę spać po nocach. I dopiero teraz do mnie dociera co chciałem zrobić i co zrobiłem…” – pisze były dozorca z siedliska.

Okazuje się, że Rafał przebywa teraz w szpitali psychiatrycznym i poddaje się leczeniu. Jedyną osobą, która dowie się o planach Anny będzie Ewa (Dominika Kluźniak). Żona Marka (Kacper Kuszewski) postanowi towarzyszyć koleżance w podróży do psychiatryka.

Czy to dobry pomysł? Może Anna godząc się na spotkanie z szaleńcem znów da mu złudną nadzieję na miłość? Rafał był przecież obsesyjnie zakochany w sobowtórze swojej żony i to właśnie przez miłość do Anny rodzina Mostowiaków przeżyła wielki dramat.

/źródło Superseriale.pl/