Marta (Dominika Ostałowska) z „M jak miłość” szybko pożałuje, że wpakowała się w romans z archeologiem. W 1190 odcinku ”M jak miłość” Jan (Igor Kujawski) rzuci Budzyńską. Powód? Zakochał się w studentce, a teraz ona spodziewa się jego dziecka! Prawniczka będzie w rozsypce. Jej romans na dobre się nie zaczął, a już się skończy. A ona była gotowa zostawić dla niego Andrzeja (Krystian Wieczorek)!

Romans Marty z „M jak miłość” szybko dobiegnie końca. Już w 1190 odcinku ”M jak miłość” Budzyńska poważnie się rozczaruje, gdy Janek pożyczy od niej pieniądze, a potem wyzna, że zakochał się w kimś innym.

Prawniczka przeżyje dramat. Była przecież gotowa zostawić Andrzeja dla kochanka, a on zabawił się nią i znalazł sobie młodszą! W 1190 odcinku „M jak miłość” Budzyńska niczego nieświadoma pójdzie na kolejną randkę z Jankiem, ale spotkania nie będzie można zaliczyć do udanych.

- Wszystko na raz zwaliło mi się na głowę. Sprawy zawodowe, osobiste. I jeszcze te – historia stara jak świat – nauczyciel, studentka. Dziewczyna wpadła w poważne tarapaty, a ja razem z nią…

Archeolog, którego Marta poznała w Kolumbii, bez oporów poprosi o dużą pożyczkę, a potem wyzna, że zakochał się w studentce, która w dodatku spodziewa się jego dziecka!

Tymczasem Andrzej będzie się coraz lepiej bawił w towarzystwie Pauliny (Maria Szafirska). Prawnik będzie pomagał młodej nauczycielce Ani (Weronika Wachowska), która zostanie wyrzucona z mieszkania. Wspólnie spędzony czas być może zaowocuje romansem. Budzyńska może mieć pretensje tylko do siebie…

/źródło Superseriale.pl/