Fani ”M jak miłość” wiedzą już, że Ewa (Dominika Kluźniak) jest całkowicie zdrowa i nie ma mowy o nawrocie choroby nowotworowej. Teraz miłośnicy serialu liczą na kolejny zwrot akcji w życiu Mostowiaków i po cichu mają nadzieję, że Ewa i Marek zdecydują się na dziecko. Czy Ewa i Marek zostaną rodzicami w nowych odcinkach „M jak miłość”? Dominika Kluźniak i Kacper Kuszewski rozwiewają wszelkie wątpliwości.

W ”M jak miłość’ Ewa i Marek są wzorowym małżeństwem. Oboje po przejściach znaleźli wspólny język i dziś nie widzą już bez siebie życia. Co będzie dalej z Ewą i Markiem? Czy zakochani zdecydują się na dziecko?

Ewa ma syna, a Marek ma syna i dwie adoptowane córki. Wychowanie takiej gromadki to sztuka i kawałek. Aktorzy, którzy w sobotę odwiedzili studio ”Pytania na Śniadanie” przyznali zgodnie, że niestety ich serialowa rodzina nie ma w planach kolejnego maluszka.

- Mało mamy tych dzieci? Mamy czwórkę dzieci, dwie dorosłe adoptowane córki, a z dwójką chłopaków to mamy teraz taki kłopot, że oooh – wzdycha Dominika Kluźniak, a Kacper Kuszewski całkowicie się z tym zgadza.

Ewa i Marek są bardzo odpowiedzialni i na pewno nie zdecydują się na kolejne dziecko, skoro w ich rodzinnym domu panuje taki chaos.

- Doświadczenie życiowe naszych bohaterów procentuje Chcielibysmy być wzorcową parą. Nasi bohaterowie starają się mądrze, dojrzale, empatycznie i z uczuciem oraz wzajemnym ogromnym szacunkiem rozwiązywać różne trudności, które życie im podsuwa – dodaje Kacper Kuszewski.

/źródło Superseriale.pl/