Czy w serialu „M jak miłość” Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) i Tomek (Andrzej Młynarczyk) się rozstaną? Narodziny dziecka Agnieszki (Magdalena Walach) i Tomka wszystko zmienią! Barbara Kurdej-Szatan w ostatnim wywiadzie zdradziła, że Asię czekają same dramatyczne przeżycia. Domyśli się, że Chodakowski jest ojcem córki Olszewskiej I wygląda na to, że w nowych odcinkach „M jak miłość” Tomek porzuci Joasię i po porodzie będzie z Agnieszką.

Jak potoczą się losy Asi i Tomka w „M jak miłość”? Czy ich związek przetrwa skoro już w 1202 odcinku „M jak miłość” Agnieszka urodzi Chodakowskiemu córkę Helenkę (Krystian Drescher). To już pewne, że po narodzinach dziecka Tomek nie przyzna się Joannie, że to on jest ojcem, ale ona i tak zacznie się czegoś domyślać.

Barbara Kurdej-Szatan w ostatnim wywiadzie dla portalu wp.pl przyznała, że jej bohaterkę w „M jak miłość” czekają trudne przeżycia.

- Same tragedie w „M jak miłość”. Ta moja biedna Asia cały czas płacze, cały czas tylko ją coś złego spotyka, cały czas musi się z czegoś wykaraskać. Ma jakieś dylematy, rozterki i bardzo mi jej szkoda, naprawdę – przyznała aktorka.

Co prawda Barbara Kurdej-Szatan nie potwierdziła rozstania Joasi i Tomka, ale wcześniej czy później widzowie mogę się tego spodziewać.

- Asia nie do końca została porzucona. Jest dziecko Agnieszki i Tomka, ale w emitowanych odcinkach „M jak miłość” Asia jeszcze o tym nie wie.

Domyśla się jednak. Na razie gram same tragedie. Mam bardzo dużo smutnych momentów – dodała gwiazda „M jak miłość”.

A zacznie się od tego, że 1197 odcinku „M jak miłość” usłyszy od Tomka, że nie chce mieć z nią dziecka. Ostatnio ciąża Joasi okazała się fałszywym alarmem. I choć Tomek obiecał ukochanej, że będą się starali o dziecko, to teraz zmieni zdanie. Dlaczego? Ze względu na to, że wkrótce zostanie ojcem dziecka Agnieszki. Ale do tego się nie przyzna, ani teraz, ani po narodzinach Helenki.

/źródło Superseriale.pl/