Natalka (Marcjanna Lelek) i Franek (Piotr Nerlewski) z „M jak miłość” nareszcie razem! W 1200 odcinku ”M jak miłość” zakochani otwarcie powiedzą sobie co do siebie czują, a wspólny wieczór skończy się w łóżku w leśniczówce. Pierwsza wspólna noc Natalki i Franka to początek pięknego związku. Na drodze zakochanych nie stanie nawet zaborczy Darek (Marcel Sabat) i jego matka Katarzyna (Grażyna Strachota), która jest gotowa zrobić wszystko, by uprzykrzyć życie Mostowiakom.

Prawdziwa miłość wygra! W 1200 odcinku ”M jak miłość” Natalka i Franek wylądują w łóżku i zdecydują się na poważny związek!

Pojawienie się Darka o mały włos zniszczyło relację Natalki z leśniczym. On jako jedyny przeczuwa, że Maj kłamie i znów chce skrzywdzić Natalkę. Tymczasem dziewczyna jest między młotem a kowadłem. Z jednej strony kocha Franka, ale z drugiej, chce by Hania miała dobry kontakt z biologicznym ojcem.

W 1200 odcinku ”M jak miłość” Franek wciąż prowadzi akcję przeciw miejscowym kłusownikom, ale oni nie poddają się łatwo i dochodzi do bójki. Przerażona Natalka biegnie do leśniczówki, żeby sprawdzić, czy jej przyjacielowi nic się nie stało.

Franek zaczyna rozumieć, że jego los nie jest jej obojętny i sam wyznaje, że bardzo mu na niej zależy. Młodzi wyznają sobie miłość, decydują się na związek i lądują w łóżku!

W tym samym czasie Darek nie daje za wygraną. Chłopak odwiedza rodzinę Mostowiaków i obrzuca córeczkę prezentami. Barbara (Teresa Lipowska) jest zachwycona jego przemianą, ale Lucjan (Witold Pyrkosz), podobnie jak leśniczy, węszy podstęp!

/źródło Superseriale.pl/