Bezlitosna Katarzyna Maj (Grażyna Strachota) wraca do akcji. W 1201 odcinku ”M jak miłość” matka Darka (Marcel Sabat) będzie usiłowała przekupić rodzinę Mostowiaków prezentami, żeby zgodzili się przedstawić jej Hanię (Maja Marczak). Czy bizneswoman zdobędzie zaufanie Ewy (Dominika Kluźniak)? To z nią będzie próbowała się zaprzyjaźnić, żeby zyskać sympatię Natalki (Marcjanna Lelek) i odebrać jej dziecko!

Matka Darka nie ma litości. W 1201 odcinku ”M jak miłość” Katarzyna Maj przejmuje inicjatywę i sama stara się przekonać Mostowiaków, że jej syn powinien widywać się z Hanią.

W 1201 odcinku ”M jak miłość” Katarzyna dzwoni do Ewy i prosi ją, by wstawiła się za Darkiem u Natalki. Żona Marka jednak dobrze wie, że jej rozmówczyni nie jest uczciwa. Nie spoufala się z nią i zapewnia, że najlepiej będzie jak odezwie się bezpośrednio do Natalki.

Katarzyna nie odpuszcza i jeszcze tego samego dnia składa Mostowiakom niezapowiedzianą wizytę. Matka Darka zjawia się w Grabinie z siatkami pełnymi prezentów i korzystając z nieobecności Natalki wreszcie poznaje swoją wnuczkę.

Udaje przed Ewą Mostowiak (Dominika Kluźniak) kochającą i troskliwą babcię. – Bardzo chcielibyśmy i ja i Darek pomóc Natalce…

-Jak na prawdziwą bizneswoman przystało, dla niej życie jest interesem. Nie ma znaczenia, czy sprawa dotyczy jej, czy jej syna, czy interesów. Mam wrażenie, że to wszystko jej się nieco miesza. Za wszelką cenę chce zrealizować swój plan. Pod spodem są pieniądze – powiedziała Katarzyna Strachota w ”Kulisach serialu M jak miłość”.

/źródło Superseriale.pl/