Rewolucja w „M jak miłość” w życiu Kingi (Katarzyna Cichopek) i Piotrka (Marcin Mroczek) Zduńskich. Za kulisami „M jak miłość” mówi się, że Kinga zdradzi męża ze swoim przyjacielem! Z kim? Kochankiem Kingi będzie Michał Marszałek (Andrzej Andrzejewski), dziennikarz śledczy, który pomagał Zduńskim w walce z dilerem dopalaczy.

Zdrada Kingi z „M jak miłość” stanie się faktem w nowych odcinkach serialu, które w TVP2 zostaną wyemitowane wiosną 2016!

To Andrzej Andrzejewski, który od niedawna gra w „M jak miłość” Michała Marszałka, będzie powodem poważnego kryzysu w małżeństwie Zduńskich. Kinga ulegnie urokowi Michała, ich bliska przyjaźń z czasem przerodzi się w coś więce

Według doniesień „Faktu”, który powołuje się na osoby pracującej przy „M jak miłość” sceny, w których Kinga zdradzi Piotrka z Michałem są już nakręcone. Widzowie zobaczą je jednak dopiero w nowych odcinkach „M jak miłość” pod koniec wiosennej serii serialu.

Jak dojdzie do tego, że Kinga uwikła się w romans z Michałem? Czy Piotrek dowie się o zdradzie żony? Jak niewierność wpłynie na przyszłość Zduńskich? Czy małżonkowie się rozstaną i dojdzie do rozwodu? To jedne z najpilniej strzeżonych tajemnic twórców „M jak miłość”.

Na razie ponoć wiadomo tylko tyle, że Michał Marszałek skutecznie uwiedzie Kingę, która po ostatnich dramatycznych przeżyciach związanych z pobytem swojej córki Lenki (Marysia Głowacka) w szpitalu i walką z dilerem dopalaczy będzie potrzebowała troski i bliskości.

A dziennikarz Michał, który jest bratem Zuzy (Jolanta Fraszyńska) i wujkiem Magdy (Anna Mucha) będzie coraz bliżej Kingi, która w jego ramionach pozwoli sobie na chwilę zapomnienia.

/źródło Superseriale.pl/