Podstęp Joasi (Barbara Kurdej-Szatan) z „M jak miłość” pozwoli jej zajść w ciążę bez wiedzy i zgody Tomka (Andrzej Młynarczyk)? Słodka i kochająca Asia nie jest takim niewiniątkiem, na jakie wygląda. Dowód? W 1206 odcinku „M jak miłość” ukochana Tomka odstawia tabelki antykoncepcyjne, ale słowem nie wspomina o tym Chodakowskiemu. Co więcej – okłamuje go, że cały czas bierze pigułki, ale tak naprawdę łyka witaminy. A wszystko po to, by jak najszybciej zostać mamą i złapać Tomka na dziecko.

Jak wiele jest w stanie zrobić Joasia Tarnowska z „M jak miłość”, by zajść w ciążę i urodzić Tomkowi dziecko? Wygląda na to, że Joanna jest zdolna do wszystkiego.

Ta szczera, dobra, troskliwa kobieta, która zdobyła serce Tomka tym, że tak cudownie opiekowała się jego synem Wojtusiem (Feliks Matecki) i córką Zosią (Julia Wróblewska) posunie się od perfidnego kłamstwa!

Oczywiście sporo w tym winy Tomka, który najpierw zgodził się na dziecko, a kiedy odkrył, że Agnieszka (Magdalena Walach) urodzi mu córkę, wszystko odwołał i powiedział Joasi, że to nie czas na powiększenie rodziny. To jednak nie zmienia faktu, że w 1206 odcinku „M jak miłość” Asia zaczyna knuć jak możliwie najszybciej zajść w ciążę.

Chory pomysł narodzi się w jej głowie gdy dostanie od swojego ojca, Adama Tarnowskiego (Juliusz Krzysztof Warunek) pudełeczko witamin. Ojciec Joasi zapewni ją, że życzy jej szczęścia i pełni popiera decyzję o zostaniu matką.

Joasia wpadanie na pomysł, by podmienić swoje tabletki antykoncepcyjne na witaminy. Wyjmie z pudełeczka jedną pigułkę i podmieni ją na witaminę tak ostrożnie, by Tomek nic nie zauważył. Jak podaje „Tele Tydzień” co prawda będzie miała wyrzuty sumienia, że posuwa się do tak ohydnego oszustwa, ale marzenie o dziecku okaże się silniejsze.

Kiedy Tomek wróci do domu w jego obecności zażyje fałszywą tabletkę antykoncepcyjną po czym skusi go na łóżkowe igraszki. Czy Chodakowski odkryje podstęp Joasi zanim jego dziewczyna zajdzie w ciążę? A może Joanna dopnie swego i tak jak Agnieszka będzie miała dziecko z Tomkiem? To okaże się w nowych odcinkach „M jak miłość” w marcu 2016.

/źródło Superseriale.pl/