Wojna Uli (Iga Krefft) i Natalki (Marcjanna Lelek) z „M jak miłość” trwa! Siostry wciąż się do siebie nie odzywają, a Ula od kilku miesięcy mieszka w Londynie. Dopiero w 1205 odcinku „M jak miłość” obrażona Ula, pod wpływem rozmowy z Frankiem (Piotr Nerlewski), postanowi zadzwonić do siostry. Natalka będzie zachwycona, ale rozmowa szybko zejdzie na złe tory. Dziewczyny nie pogodzą się przez Franka (Piotr Nerlewski)!

Ula i Natalka z „M jak miłość” jeszcze długo będą miały ze sobą na pieńku. Siostry, które zawsze trzymały się razem, teraz nie potrafią dojść do porozumienia przez leśniczego Franka!

Ula zakochała się w Zarzyckim, ale jego serce biły szybciej w towarzystwie Natalki. Gdy Ula dowiedziała się, że siostra złamała daną jej obietnicę i zbliżyła się do leśnika z Grabiny w domu Mostowiaków doszło do wielkiej awantury.

Po wszystkim Ula spakowała się i wyjechała do Londynu. Marek, który pojechał za nią chciał ją namówić na powrót, ale dorosła już dziewczyna nie posłuchała ojca. W „M jak miłość” Ula mieszka i pracuje za granicą i chyba nie tęskni za rodziną.

Dopiero w 1205 odcinku „M jak miłość” dziewczyna dzwoni do siostry, która została w Grabinie. Robi to, bo Franek, by pogodzić Mostowiaczki i nie patrzeć dłużej na cierpienie Natalki, pierwszy telefonuje do dziewczyny, której złamał serce.

- Ula, daj spokój, naprawdę chcesz się gniewać ze swoją jedyną siostrą… z powodu takiego dupka jak ja? Uwierz mi, nie warto… – przekonuje ją.

Gdy Ula dowiaduje się o tym, że romans Natalii z Frankiem kwitnie w najlepsze od razu robi się złośliwa. – Boże, Ula, to naprawdę ty? Jak dobrze cię słyszeć… Super, że do mnie zadzwoniłaś! – cieszy się Natalka, ale to nie potrwa długo.

- Słyszałam, że nadal prowadzasz się z moim byłym facetem… Miłość kwitnie, tak? Weź go sobie w cholerę! Niech będzie. Trudno, weź go sobie w cholerę! Nie jest to jakieś… nie wiem, moje błogosławieństwo, ale z faktami się nie dyskutuje – mówi Ula.

W tej jednej chwili Natalka zalewa się łzami. – Nie wiem, co powiedzieć…

- To się zamknij i słuchaj! Przemyślałam sprawę i… uznałam, że mogę to łyknąć. Ale pod jednym warunkiem… że odpowiesz mi szczerze. Czy Franek… jest dla ciebie dobry? Dla ciebie i dla Hani?

- Tak… Jest.
- I jesteś z nim szczęśliwa?
- Jestem…

- No… to sobie bądź – Ula stara się, by jej głos brzmiał normalnie, ale w oczach ma łzy. Natalia, świadoma, jak wiele jej siostrę kosztowały te słowa odpowiada tylko: – Kocham cię, wiesz? W tym momencie Ula rzuca słuchawką.

Co wydarzy się dalej? Czy Ula wróci do Polski i odnajdzie w końcu szczęście?

/źródło Superseriale.pl/