W nowych odcinkach „M jak miłość” Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) pozna prawdę. Wiadomość, że Tomek (Andrzej Młynarczyk) jest ojcem Helenki (Krystian Drescher) będzie dla niej szokiem! Joasia nie spodziewała się, że Chodakowski ma dziecko z Agnieszką (Magdalena Walach) i zaczęła traktować odwieczną rywalkę jak przyjaciółkę. Oszukana, zraniona Asia zostawi Tomka i wyjedzie do Grabiny gdzie zatrzyma się w siedlisku Anny (Tamara Arciuch).

W 1211 odcinku „M jak miłość” Joanna przyłapie Tomka na kłamstwie i zorientuje się, że Chodakowski jest ojcem Helenki. Jak? W „M jak miłość” Tomek niespodziewanie przyjedzie z Hiszpanii. Asia będzie zachwycona, ale niedługo później zorientuje się, że policjant nie przyszedł prosto do domu, bo wcześniej był u Agnieszki

To nie koniec. W 1211 odcinku „M jak miłość” miły wieczór Asi i Tomka przerwie Olszewska, która poprosi byłego kochanka, żeby przyjechał, bo Helenka choruje. Policjant niewiele myśląc wyjdzie z domu, a ukochanej skłamie, że jedzie do firmy.

Joasia zacznie podejrzewać, że Tomek kłamie i zaczai się pod budynkiem, w którym Agnieszka jakiś czas temu kupiła mieszkanie. Kobieca intuicja jej nie zawiedzie! Kilka godzin później, Asia przyłapie ukochanego wychodzącego z bloku Olszewskiej.

Był przy porodzie, potajemnie spotyka się z Agnieszką, łoży na jej wychowanie, zafundował jej opiekunkę i jeszcze do tego kłamie! Asia złoży puzzle w całość. Tarnowska będzie załamana i pewnie w końcu zrozumie, dlaczego Tomek nie chciał mieć z nią dziecka.

W nowych „Kulisach serialu „M jak miłość” widzowie mogą zobaczyć sceny z Asią w siedlisku Anny w Grabinie. Wygląda więc na to, że w premierowych odcinkach „M jak miłość” Joanna zostawi Tomka i wyjedzie do Grabiny. Tam będzie miała okazję pomyśleć nad swoim związkiem, życiem i planami na przyszłość…

/źródło Superseriale.pl/