Rodzina Zduńskich z „M jak miłość” się powiększy i Ala (Olga Frycz) i Paweł (Rafał Mroczek) zostaną rodzicami? Wszystko na to wskazuje, że para doczeka się wspólnego dziecka. W 1215 odcinku „M jak miłość” Ala zgodzi się spełnić największe marzenie swojego męża – da się namówić Pawłowi na dziecko. Czy i w jaki sposób Ala zajdzie w ciążę skoro półtora roku temu podczas badań u ginekologa wyszło na jaw na jaw, że prawdopodobnie jest bezpłodna?

Ala i Paweł z „M jak miłość” będą mieli dziecko? Scenarzyści seriali szykują niespodziankę dla widzów i Zduńskich, który układają sobie życie w Grabinie.

Po chwilowych problemach z córką Basią (Gabriela Raczyńska), która gnębiona przez szkolnego kolegę zacznie wagarować i ucieknie z domu, młodzi młodzi małżonkowie zrozumieją, że rodzina jest dla nich najważniejsza. I przyjdzie taki moment, że zapragną mieć wspólne dziecko.

W 1215 odcinku „M jak miłość” Paweł będzie tak dumny z Basi, która zgodzi się wrócić do szkoły w Grabinie i wreszcie dojdzie do siebie po ataku hejterów, że zacznie namawiać Alę na drugie dziecko. Bo choć kocha Basię jak własną córkę, to nigdy nie ukrywał przed żoną, że chciałby też mieć swoje dziecko.

Ala, która poczuje, że Grabina to jej miejsce na ziemi i chce tutaj spędzić resztę życia, ulegnie namowom Pawła, by postarali się o wspólne dziecko. Jak podaje „Świat Seriali” podczas rodzinnych Świąt Bożegno Narodzenia w domu w Grabinie Paweł zapewni żonę, że za rok o tej porze będą już świętować we czwórkę.

Pytanie tylko w jaki sposób Ali uda się zajść w ciążę skoro półtora roku temu, w 1102 odcinku M jak miłość”, podczas wizyty u ginekologa dowiedziała się, że najpewniej już nigdy nie zostanie matką. Badania wykazały, że Ala jest bezpłodna i nie może mieć dzieci. Dla Pawła, który marzył o dziecku z żoną, był to wtedy potężny cios.

Zduński starał się ukryć swoją rozpacz. Robił wszystko, by pocieszyć Alę, ale sam był załamany, że nie będzie ojcem. Być może jednak stanie się cud i Ala zajdzie w ciążę…

/źródło Superseriale.pl/