Tragiczny wypadek w „M jak miłość”! Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) będzie miała wypadek i w stanie krytycznym trafi do szpitala. W „Kulisach serialu M jak miłość” widzowie już teraz mogą zobaczyć scenę wypadku Asi, do którego dojdzie w nowych odcinkach „M jak miłość” wiosną 2016 tuż po tym jak Tomek (Andrzej Młynarczyk) przyzna się jej, że jest ojcem dziecka Agnieszki (Magdalena Walach).

Czy Joasia z „M jak miłość” umrze?

Życie Joasi z „M jak miłość” znajdzie się w śmiertelnym niebezpieczeństwie! Tuż po tym jak w 1216 odcinku „M jak miłość” Asia przyjdzie oświadczyny Tomka, który poprosi ją o rękę podczas Wigilii rozegra się prawdziwy dramat. Chodakowski poczuje, że nie może dłużej okłamywać narzeczonej i przyzna się jej, że Helenka (Krystian Drescher) jest jego córką.

Słowa Tomka sprawią Joannie ogromny ból. Poczuje się zdradzona, oszukana. Nie będzie mogłą znieść myśli, że Tomek tak długo ukrywał przed nią prawdę. Po emocjonujacej rozmowie z ukochanym będzie się błąkać po mieście i nie zauważy nadjeżdżającego samochodu. Asia wpadnie wprost pod koła rozpędzonego auta. Przeżyje wypadek, ale w krytycznym stanie trafi do szpitala.

Tomek będzie czuwał przy niej całymi dniami i zadręczał się wyrzutami sumienia, że to przez niego Asia jest bliska śmierci. W „Kulisach serialu M jak miłość” widzowie już teraz mogą zobaczyć sceny z wypadku Joasi i jej walki o życie.

- Joasia nie spodziewa się, że jej szczęście będzie trwało tak krótko, że jej plany w jednej chwili runą jak domek z kart. Czy Asi i Tomkowi przyjdzie za to zapłacić najwyższą cenę? Jedno jest pewne – już nic nigdy nie będzie takie samo – powiedział tajemniczo Andrzej Młynarczyk w „Kulisach serialu M jak miłość”.

/źródło Superseriale.pl/