Helenka (Krystian Drescher) z „M jak miłość” choruje! Co dolega córce Agnieszki (Magdalena Walach) i Tomka (Andrzej Młynarczyk)? W 1211 odcinku „M jak miłość” przerażona Agnieszka zawiadamia Tomka, że ich córeczka kłopoty ze zdrowiem. Helenka dostaje bardzo wysokiej gorączki. Zdenerwowana młoda mama błaga Tomka o pomoc, bo nie wie, co się dzieje z Helenką.

Tomek Chodakowski jest zauroczony swoją córeczką i w 1211 odcinku „M jak miłość” gdy przyjeżdża do Polski pierwsze kroki kieruje do Agnieszki, żeby zobaczyć Helenkę.

Policjant jako troskliwy tatuś od razu pyta Agnieszki, jak ma się ich kruszynka, ale wieści nie są dobre. Dziewczynka nie czuje się najlepiej.

-Mała teraz śpi, całą noc płakała, miała nawet lekki stan podgorączkowy – uspokoja go Olszewska, ale Tomek i bardzo się przejmuje.

Wieczorem Tomek wraca do Joasi (Barbara Kurdej-Szatan), która jest zaskoczona jego nagłym powrotem z Barcelony. Miły wieczór przerywa im jednak telefon od Agnieszki.

- Tomek, dzieje się coś złego, Helenka ma ponad 40 stopni, czekam na lekarza, umieram ze strachu!

Prokuratorka wpada w panikę, bo Helenka ma wysoką temperaturę. Tomek kłamie Asi, że jedzie do pracy, a tak naprawdę jedzie zająć się swoim dzieckiem. – Bardzo mi przykro, muszę podjechać do firmy… Przepraszam!

Tymczasem Agnieszka, gdy były kochanek w końcu się u niej zjawia, razu zaczyna się tłumaczyć. – Mała czuje się już lepiej, niepotrzebnie spanikowałam, sorry… Nie sądziłam, że będę taką histeryczną mamą! Temperatura po syropie spadła, lekarz stwierdził, że to trzydniówka…

A Tomek wykorzystuje okazję i wyznaje, jak bardzo zależy mu na związku z Asią… Policjant zdradza, że w czasie świąt chciałby się Tarnowskiej oświadczyć – nieświadomy, że jego plany w każdej chwili mogą legnąć w gruzach.

Bo Joasia śledzi Tomka i przyłapuje go pod blokiem Agnieszki. W jednej chwili upewnia się, że pewna, że Tomek ją zdradza. Co wydarzy się, gdy Asia przyłapie ukochanego na kłamstwie?

/źródło Superseriale.pl/