Olga (Katarzyna Grabowska) z „M jak miłość” za wszelką cenę będzie chciała uwieść Piotra Zduńskiego (Marcin Mroczek). Niedługo w nowych odcinkach „M jak miłość” okaże się, że 18-latka potrafi być bezwzględna. Córka Góreckiego (Wojciech Wysocki) posunie się do podłej manipulacji. Już w 1219 odcinku „M jak miłość” postawi sobie za cel zdobyć Zduńskiego. Czy Piotrek zdradzi Kingę (Katarzyna Cichopek) z Olgą?

Znajomość Piotrka z Olgą w „M jak miłość” będzie zagrażać przyszłość małżeństwa Zduńskich. W 1219 odcinku „M jak miłość” Olga zagnie parol na swojego szofera. 18-latka zacznie czuć do Piotka coś więcej niż tylko przyjaźń. Postawi sobie za cel, by zdobyć kierowcę.

A zacznie się od tego, że Górecka opowie szoferowi o śmierci swojej matki i o tym, że ojciec cały czas szuka sprawcy wypadku, w którym zginęła jego ukochana. – Jaka to była miłość! Tam bym chciała, żeby kiedyś mnie się taka trafiła. Wszystko bym za to oddała – westchnie Olga patrząc zalotnie na Piotrka.

Katarzyna Grabowska w ostatnim wywiadzie przyznała, że Olga nie cofnie się przed niczym, by zdobyć Zduńskiego.

- Naganne zachowania mojej bohaterki w pewnym stopniu usprawiedliwiają traumatyczne przeżycia. Olga jest bardzo związana z ojcem, przejmuje się jego stanem. Ta sytuacja destabilizuje ją emocjonalnie. Może buntuje się i bywa niegrzeczna, żeby odreagować?

Z każdnym dniem Olga zacznie coraz bardziej zbliżać się do Piotrka. – Polubiła go i się w niej zakotłowało. Zaczęła na niego przelewać wszystkie emocje – to trochę przyjaźń, trochę zauroczenie i miłość – przyznała aktorka.

Katarzyna Grabowska ujawniła, że uwodzicielskie sztuczki Olgi nawet ją zaskoczyły. Ale Zduński długo będzie się opierał nastolatce. Kocha Kingę i nie wyobraża sobie, by mógł ją zdradzić.

- Nie spodziewałam się, że Olga może być tak bezwzględna. Czasami jestem na nią zła, bo przesadza. Na razie ze scenariuszy wynika, że Piotr nie daje się jej uwieść, ale kto wie, co przyniesie przyszłość. Olga konsekwentnie manipuluje i zmierza w kierunku celu, który sobie wyznaczyła – zdradziła Grabowska.

Co na to wszystko Kinga? Żona Zduńskiego będzie zazdrosna, ale nie dostrzeże zagrożenia ze strony Olgi. W końcu jednak dojdzie do konfrontacji, bo Olga za bardzo przekroczy granice. W pewnym momencie Piotrek spojrzy na nią inaczej. Przekona się, że Olga potrafi być fajną dziewczyną, że można darzyć ją sympatią.

- Piotrek jednocześnie ma słabość do mojej bohaterki i się na nią wkurza. To taka dziwna relacja – wyjaśniła aktorka.

/źródło Superseriale.pl/