Ślub Natalki (Marcjanna Lelek) i Franka (Piotr Nerlewski) „M jak miłość” to tylko kwestia czasu! Zakochani z Grabiny świata poza sobą nie widzą i z każdym dniem są coraz bardziej przekonani, że chcą ze sobą spędzić resztę życia. W 1218 odcinku „M jak miłość” Franek zdobywa się na deklarację, która brzmi jak oświadczyny. Podczas wsólnego sylwestra w leśniczówce wyznaje Natalii, że chciałby się z nią ożenić. Rodzinę Mostowiaków czeka kolejny ślub?

Natalka i Franek z „M jak miłość” kochają się do szaleństwa i wszyscy doskonale wiedzą, że w ich przypadku nie ma mowy o chwilowym zauroczeniu, przelotnym romansie bez zobowiązań. Oboje bardzo poważnie podchodzą do tego związku.

Młody leśniczy z Grabiny już nie raz zapewniał swoją dziewczynę, że chce być nie tylko jej partnerem, lecz i ojcem jej córki Hani (Maja Marczak). Franek pokochał Natalkę, ale kocha także jej córkę. Odebrał przecież poród i został ojcem chrzestnym Hani.

Po tym jak Natalia wyrzuciła ze swojego życia Darka Maja (Marcel Sabat) nie musi się martwić, że będzie samotną matką, że wychowa dziecko bez ojca. Biologiczny ojciec Hani okazał się draniem, który nie dorasta Frankowi nawet do pięt.

W 1218 odcinku „M jak miłość” na przyszłością Natalki i Franka pojawiają się jednak czarne chmury. Zakochani wybierają się razem na spacer po lesie. Nie zauważają, że są obserwowani przez dwóch kłusowników z Grabiny – Glińskiego (Grzegorz Kucias) i Marczaka (Jarosław Gruda).

W romantycznej leśnej scenerii zakochani świetnie się razem bawią. A wieczorem, podczas sylwestra w leśniówce, Franek zdobywa się na wyznanie, które brzmi zupełnie jak oświadczyny. – Wiesz, że jesteś kobietą, z którą mógłbym spędzić resztę życia… Powiesz coś? – mówi Natalce i czule ją całuje.

- Co mam powiedzieć? To taki najlepszy początek nowego roku – przyznaje wzruszona Natalia.
- Czuję, że to będzie dobry rok, najlepszy – dodaje Franek i kolejny raz czuje całuje swoją przyszłą żonę.

Nie bez powodu Franek ujawnia ukochanej swoje plany na przyszłość. Tego dnia bowiem leśniczy już podejmuje noworoczne postanowienia. Wygląda na to, że myśli o ślubie z Natalką.

/źródło Superseriale.pl/