Rodzina Mostowiaków z „M jak miłość” w obliczu dramatycznych wydarzeń, które moga zaważyć na jej przyszłości! W nowych odcinkach „M jak miłość” Antek (Jakub Jankiewicz) zacznie przysparzać rodzicom coraz więcej problemów. Dojdzie do tego, że syn Ewy (Dominika Kluźniak) zbuntuje się przeciwko Markowi (Kacper Kuszewski), który nie jest jego biolgicznym ojcem. Mostowiak usłyszy z ust Antka tak przykre słowa, że poczuje, iż traci drugiego syna. Nowe „Kulisy serialu M jak miłość” ujawniają, że Antek będzie chciał uciec z domu, by poznać swojego prawdziwego ojca, Krzysztofa Szeflera.

Ewa i Marek z „M jak miłość” będą musieli zmierzyć się w poważnym kryzysem w swojej rodzinie! A powodem zmartwień Mostowiaków stanie się Antek, syn Ewy i pasierb Marka, który poczuje się niekochany w rodziców.

Powód? Antek będzie miał im za złe, że przenieśli go do innej klasy, rozdzielili z Mateuszem. To kara jaką Mostowiakowie wymierzyli synom za to, że umieścili w interecie filmik ośmieszający jednego z kolegów, Bartka Bogusza (Antoni Borowski).

Problemy z Antkiem zaczynają się od szkoły po tym jak Ewa i Marek rozdzielają synów. To powoduje, że Antek czuje się pokrzywdzony, źle traktowany w domu. I właśnie dlatego w 1224 odcinku „M jak miłość” wpadnie na pomysł, by odnaleźć swojego biolgicznego ojca, Krzysztofa Szeflera.

- Antek chce uciec i poznać swojego prawdziwego tatę, bo jest obrażony na rodziców i myśli, że jego ojciec jest lepszy, ma coś więcej mu do zaoferowania – wyjaśnia w „Kulisach serialu M jak miłość” Jakub Jankiewicz.

Cała złość Antka obróci się przeciwko Markowi. Dojdzie do głosu zdanie, którego Mostowiak nie chciał nigdy usłyszeć z ust syna Ewy – „Ty nie jesteś moim prawdziwym ojcem, czego ode mnie chcesz”. Serce Marka rozpadnie się na kawałki. Będzie wstrząsnięty zarzutem Antka, że bardziej faworyzuje Mateusza. Kompletnie się nie będzie spodziewał, że Antek może go tak boleśnie zranić.

- Dla Marka taki argument jest ciosem poniżej pasa. Trudno winić dziecko, bo ono nie do końca zdaje sobie sprawę z tego co mówi. Antek jest szczery w swoich emocjach – zauważa Kacper Kuszzewski w „Kulisach serialu M jak miłość”.

Rodzinę Ewy i Marka z „M jak miłość” czeka rozłam z powodu Antka? Jak Mostowiakowie poradzą sobie z bunyującym się synem, który w przypływie złości wypowie nawet wojnę Mateuszowi? O tym widzowie przekonają się w nowych odcinkach „M jak miłość” w maju 2016.

/źródło Superseriale.pl/