Zaskakujący finał spotkania rywalek z serialu „M jak miłość”! Kilka dni po wypadku, w 1222 odcinku „M jak miłość”, Agnieszka (Magdalena Walach) odwiedzi Joasię (Barbara Kurdej-Szatan) w szpitalu, żeby się z nią pożegnać. Olszewska będzie chciała zniknąć z życia Tomka (Andrzej Młynarczyk) i jego rodziny. Jak policjant poradzi sobie ze stratą Helenki (Krystian Drescher)? W 1222 odcinku „M jak miłość” Agnieszka złoży Joannie szczerą obietnicę.

Można śmiało powiedzieć, że w „M jak miłość” Agnieszka zniszczyła Joannie życie. To właśnie z byłą kochanką Tomek ma dziecko, które ukrywał przed całą rodziną.

Prawda wyszła na jaw, a chwilę później Joasia uległa wypadkowi. W pogoni za złodziejem trafiła pod koła rozpędzonego samochodu i do szpitala. Gdy Joasia odzyska przytomność uświadomi Tomka, że nie zamierza wracać do niego mieszkania. Wygląda na to, że nie jest mu w stanie wybaczyć…

W 1222 odcinku „M jak miłość” Asia poprosi Tomka, żeby powiedział Zosi (Julia Wróblewska) i Wojtusiowi (Feliks Matecki) o prawdę o Helence. Agnieszka będzie jej za to wdzięczna i osobiście odwiedzi partnerkę policjanta w szpitalu.

Olszewska złoży Joannie obietnicę, że od teraz będzie trzymała się od niej i od jej rodziny z daleka. Agnieszka planuje wyprowadzkę z Warszawy, żeby nie rujnować życia Tomka i jego ukochanej.

- Chcę wrócić z Helenką do Szczecina. Muszę to zrobić, bo inaczej wszyscy zwariujemy. On nie może być pełnoetatowym ojcem na dwa domy, tak się po prostu nie da! Obiecuję ci, ograniczę moje kontakty z Tomkiem do minimum. Moje i Helenki – usłyszy Asia od Agnieszki.

Czy plan Olszewskiej się powiedzie, a Asia będzie mogła być spokojną? Chodakowski skomplikuje całą sprawę, bo nie pozwoli Agnieszce wyjechać razem z córką!

/źródło Superseriale.pl/