Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) z „M jak miłość” nie wie czy jej związek z Tomkiem (Andrzej Młynarczyk) ma jeszcze jakiś sens. W 1224 odcinku „M jak miłość” Joasia wciąż będzie mieszkać w siedlisku Grabinie. Swoje wsparcie zaoferuje jej Barbara Mostowiak (Teresa Lipowska). To właśnie od ukochanej Tomka, seniorka dowie się o tym, że Helenka (Ola Trojanowska) jest córką Chodakowskiego. Barbara skrytykuje byłego zięcia i potępi go za to, że naraził swoją rodzinę na takie przykrości.

W „M jak miłość” Joanna Tarnowska poznała już największy sekret Tomka i nie potrafi się z tym pogodzić. Chodakowski jest ojcem Helenki, a Asia nie rozumie, dlaczego tak długo okłamywał całą rodzinę.

Po tym jak lekarz stwierdził u Asi depresję i zalecił jej odpoczynek, narzeczona Tomka szuka spokoju w Grabinie. Mieszka w pensjonacie Anny (Tamara Arciuch) w Grabinie. W 1224 odcinku „M jak miłość” powoli odzyskuje siły po wypadku, ale żali się Gruszyńskiej, że całkowicie straciła zaufanie do Tomka. O kłamstwach Tomka i jego chwilowym rozstaniu z Joasią dowiaduje się również Barbara Motowiak.

W 1224 odcinku „M jak miłość” Wojtuś (Feliks Matecki) podstępem ściąga ojca do Grabiny. Barbara wykorzystuje jego odwiedziny i udziela mu poważnej reprymendy. Mostowiakowa jest rozczarowana byłym zięciem, że Tomek kłamie i naraża całą rodzinę na nerwy. – Bardzo sobie skomplikowałeś życie… – mówi mu Barbara.

/źródło Superseriale.pl/