Straszna rodzinna tajemnica w „M jak miłość”! Iza Lewińska (Adriana Klaska) doskonale zna rodziców Marcina Chodakowskiego (Mikołaj Roznerski), ale sama nie opowiada o swojej rodzinie. Dopiero w 1229 odcinku „M jak miłość” okazuje się, że ojciec Izy jest mordercą! Lewiński 15 lat temu zabił kobietę jadąc pod wpływem alkoholu. Uciekł z miejsca wypadku i zniknął, żeby nie doczekać się kary. Iza bardzo przeżywa całą sytuację. W tym czasie Piotrek (Marcin Mroczek) wiezie Olgę (Katarzyna Grabowska) na grób swojej matki, która zginęła w wypadku z winy pijanego kierowcy.

W „M jak miłość” Iza i Marcin nareszcie są razem i nikt im nie przeszkadza. Lewińska jednak nie potrafi się cieszyć codziennym życiem i wyraźnie widać, że coś ją gnębi.

W 1229 odcinku „M jak miłość” Iza zwierza się Marcinowi ze wspomnień, które nie dają jej spokoju. Wyznaje, że jej ojciec piętnaście lat temu zabił kobietę, prowadząc auto pod wpływem alkoholu. – Tata kiedyś kogoś bardzo skrzywdził. Nie potrafię o tym zapomnieć – zaczyna.

Iza opowiada ukochanemu o tym jak na jej oczach pijany ojciec zabił kobietę. – Wjechał prosto pod koła jej samochodu i uciekł! A ona zmarła, bo nie było nikogo, kto by na czas udzielił pomocy – Iza zupełnie się załamuje wspominając te straszne chwile.

Co prawda Marcin pociesza swoją dziewczynę, że nie jest niczemu winna, bo nie mogła nic zrobić, ale nic się to zdaje. Okazuje się, że zabitą przez ojca Lewińskiej kobietą była matka Olgi, żona Góreckiego (Wojciech Wysocki), szefa Piotrka.

W tym samym odcinku „M jak miłość” Olga prosi Piotrka, by zawiózł ją na grób matki. Niedługo minie 15. rocznica jej śmierci…Skomentuj

To ojciec Izy jest mordercą i to właśnie jego poszukuje Górecki (Wojciech Wysocki)! Choć sprawa nie dotyczy Izy bezpośrednio, wrażliwa kuratorka przejmuje się losem ojca, który przepadł po tragedii, do której sam doprowadził.

/źródło Superseriale.pl/