Natalka (Marcjanna Lelek) wprowadzi się do leśniczówki Franka (Piotr Nerlewski) w „M jak miłość” po wakacjach 2016? Teresa Zarzycka (Jowita Budnik) boi się, że umrze, dlatego w 1232 odcinku „M jak miłość” proponuje synowi, by ukochana zamieszkała razem z nim. Czy Natalia przyjmę propozycję ukochanego i zamieszka u niego razem z Hanią (Maja Marczak)?

Teresa Zarzycka umiera na toczeń. Czy eksperymentalna terapia uratuje jej życie? To jedna wielka niewiadoma, dlatego matka leśniczego jeszcze przed wyjazdem do szpitala będzie próbowała ułożyć mu życie.

W 1232 odcinku „M jak miłość” Zaczycka szczerze porozmawia z synem i zaproponuje, żeby Natalka zamieszkała z nimi w leśniczówce. Mostowiakówna z pewnością będzie szczęśliwa żyjąc z ukochanym, ale czy przyjmie jego propozycję?

To bardzo możliwe. Przecież Natalka i Franek są razem już od jakiegoś czasu. Bardzo się kochają i wspierają, a dodatkowo Zarzycki traktuje Hanię jak własną córkę!

Z resztą Natalka będzie czuła się pewniej gdy zamieszka z Frankiem i będzie go miała na oku przez 24 godziny na dobę. W „M jak miłość” po wakacjach 2016 w Grabinie nadal będzie Justyna (Olga Kalicka). Czy była narzeczona Zarzyckiego będzie próbowała go odzyskać?

/źródło Superseriale.pl/